Glympse

Glympse dla Android

Współdziel swoją lokalizację i przebywaną trasę z telefonu Android

Glympse to usługa umożliwiająca pokazanie innym Twojej lokalizacji geograficznej. Wykorzystuje wbudowany w telefon GPS, który na bieżąco przekazuje informacje o Twoim położeniu w terenie.Działanie programu Glympse dla Android jest proste.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Pozwala zdecydować kto zobaczy Twoją lokalizację

Wady

  • Nie do końca intuicyjny interfejs

Bardzo dobry
8

Glympse to usługa umożliwiająca pokazanie innym Twojej lokalizacji geograficznej. Wykorzystuje wbudowany w telefon GPS, który na bieżąco przekazuje informacje o Twoim położeniu w terenie.

Działanie programu Glympse dla Android jest proste. Wybierasz kogo chcesz poinformować o tym gdzie jesteś i wysyłasz mu wiadomość z Glympse. Zawiera ona link wyświetlający dane dotyczące Twojego położenia oraz trasę jaką właśnie przebywasz. Dzięki temu możesz zawiadomić przyjaciół, że spóźnisz się na imprezę i pokazać, że rzeczywiście jesteś w drodze. System, biorąc pod uwagę twoją prędkość, odlicza ile czasu pozostało do Twojego przybycia do punktu docelowego. Glympse pozwala ustawić kto, kiedy i przez ile czasu będzie mógł śledzić Cię na mapie.

Glympse to nowoczesny system zawiadamiający przyjaciół o Twojej lokalizacji geograficznej i przebywanej trasie. Jeśli zdarza Ci się spóźniać, wypróbuj ten program.

Najczęściej pobierane Mapy i GPS na android

Glympse

Download

Glympse

Opinie użytkowników o Glympse

Sponsorowany×